ORGANIZACJA WESELA

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, które wymaga dużej ilości czasu, zaangażowania i precyzji. Wsparcie profesjonalisty pozwoli Wam sprawić, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście, nie poświęcając przy tym wielu godzin.

ORGANIZACJA WESELA

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, które wymaga dużej ilości czasuzaangażowania precyzji. Wsparcie profesjonalisty pozwoli Wam sprawić, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście, nie poświęcając przy tym wielu godzin.

Wesele doskonale zorganizowane

Od czego tu zacząć?

Marzycie o wymarzonym ślubie, ale nie wiecie, od czego zacząć? Nie martwcie się! Jestem tutaj po to, aby Was wesprzeć i zrealizować Wasze wyobrażenia i marzenia o idealnej ceremonii. Na bieżąco będziemy odhaczać punkt po punkcie z naszego harmonogramu.

fot. Dorota Grzeszczak
fot. Dorota Grzeszczak
Wedding Plannerka oraz drugi koordynator

Perfekcyjna organizacja

Od samego początku przygotowań aż do dnia Waszego wesela, będę obok Was, dbając o każdy szczegół. Moje doświadczenie i wiedza pozwolą mi doradzić Wam najlepsze rozwiązania, które będą idealnie pasować do Waszych preferencji i stylu. Razem stworzymy harmonijną i piękną uroczystość, która oczaruje Was i Waszych gości.

Dopięte na każdy guzik

Jako wedding plannerka, jestem ekspertem w organizacji ślubów. Znam najlepszych dostawców usług, dekoratorów, florystów, fotografów i wielu innych specjalistów, którzy będą doskonale współgrać z Waszą wizją. Zapewnię Wam pełne wsparcie w przygotowaniach ślubu, doradzę w wyborze idealnej lokalizacji, zaplanuję harmonogram dnia i zadbam o wszystkie detale, aby Wasze wesele było niezapomnianym wydarzeniem.

00830

Po co czekać 🙂

Każdą ofertę przygotowuję indywidualnie, więc nie czekajcie i umówcie się na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznam Wasze oczekiwania, a Wy poznacie też mnie i narzędzia na których pracuję przy takiej współpracy.