CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA

Zaczęliście planować swój wielki dzień, lecz im dalej w las tym bardziej zaczęły przerażać Was niektóre etapy? Jeśli  macie już większość ekipy, a brakuje Wam do trzech usługodawców – to ta opcja jest właśnie dla Was! Przygotuję oferty, kogo tylko będziecie potrzebować.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA

Zaczęliście planować swój wielki dzień, lecz im dalej w las tym bardziej zaczęły przerażać Was niektóre etapy? Jeśli  macie już większość ekipy, a brakuje Wam do trzech usługodawców – to ta opcja jest właśnie dla Was! Przygotuję oferty, kogo tylko będziecie potrzebować.

jak wyglądają etapy współpracy?

poznajmy się!

Zacznijmy od niezobowiązującego spotkania przy kawie czy herbacie lub też online. Opowiedzcie mi, jak chcielibyście, żeby wyglądał Wasz wielki dzień, co już macie zarezerwowane i u kogo. Zadam Wam też kilka pytań, żeby dowiedzieć się, kogo lub czego Wam jeszcze brakuje i z których tych rzeczy chcielibyście, żebym Wam pomogła. Po spotkaniu dajcie mi chwilę, a przygotuję dla Was ofertę szytą na miarę Waszych potrzeb. Po jej otrzymaniu macie aż 14 dni na zastanowienie się, czy chcielibyście, żebym była częścią Waszego wesela.

poszukiwania usługodawców

Po podpisaniu umowy, otrzymujecie ode mnie dostęp do Arkuszy Google, na których aż do dnia ślubu będziemy pracować i to tam właśnie będzie działa się cała magia. Znajdziecie tam już wyselekcjonowanych usługodawców, którzy mają wolny termin w dniu Waszego ślubu, z dostępem do ich oferty i portfolio. W innej zakładce będziecie mogli rozpisać listę gości z filtrowaniem na rodzaj diety czy noclegu, czy też przypisać ich do stolików. 

koordyanacja ślubu i wesela

W standardzie przy każdorazowej współpracy organizacyjnej, koordynacja jest już zawarta w wycenie, w końcu to dzień ślubu i wesela jest tą wisienką na torcie! I tak jest też w tym przypadku, możecie spać spokojnie, wszystkim się zajmę. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o koordynacji – kliknijcie tutaj

Kiedy najlepiej się zgłosić?

Jak najwcześniej! Dobrze by było na 6 miesięcy przed uroczystością, w zależności jakich usługodawców Wam brakuje.